sobota, 15 sierpnia 2015

Letnia Teen Skipper

Cześć, dzisiaj będzie lalka, która siedzi u mnie już od dawna, ale jakoś brakowało mi dla niej czasu. Postanowiłam więc wypuścić ją do ogródka, żeby mogła trochę skorzystać ze słoneczka, w końcu w ostatnich dniach nam go nie brakuje.

Jest to młodsza siostra Barbie, Skipper w wersji nastoletniej. Ta akurat była pierwotnie w stroju kąpielowym, który jednak zapodział się nim lalka trafiła do mnie. Ze względu na opaleniznę, nic teraz do niej nie pasuje bardziej, niż letnia sukienka w kwiatki.

Teen Skipper charakteryzuj się tym, że jej ciałko było drobniejsze od potężnej TNT, jednak zachowało jego poziom artykulacji (z odchylanymi na boki rączkami, jak u Shani). Wymiary ma właściwie jak BB, współczesne sukienki wchodzą na nią bez trudu. Skipper miała też znacznie przyjemniejszą buzię i właśnie tak moim zdaniem powinna się prezentować Barbie(dobrze, że niedawno to naprawili nowym moldem).

Myślę, że moja Skipper założy kiedyś jakieś kółko miłych blondynek i będzie tam siedzieć razem z Sindy, Superstarami i Barbie z nową twarzą. Bo te sucze, Generation Girl nie są tak sympatyczne.. ;)

Pozdrawiam ;)

6 komentarzy:

 1. Dopiero niedawno "odkryłam" ten mold, Skipper jest piękna i bardziej wyrazistą niż większość wersji jej siostry:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna, młoda dziewczyna. Boso, opalona, ze ślicznymi włosami rozjaśnionymi słońcem, wygląda w plenerze cudownie! Pełnia lata!

  OdpowiedzUsuń
 3. urocze to dziewczę, oj urocze!
  a sukienusia jakże wakacyjna!

  OdpowiedzUsuń
 4. To bardzo ładna buźka panienki :)
  Zdjęcie ostatnie w hortensji - super :D

  OdpowiedzUsuń
 5. The dress with flowers is beautiful and the photos also!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się ona podoba :) Mimo opalenizny i blond włosów nie wygląda jak skwara z solarium tylko jak nastolatka podczas wakacji :P

  OdpowiedzUsuń