piątek, 15 maja 2015

Lato z Katniss

Cześć. Ogarnął mnie leń blogowy, a wszystkie siły poświęcam tak innym sprawom, że potem nie mam na nic siły. W związku z tym lekko zwolniłam obroty. Ale żyję, mam się dobrze, po prostu dodaję mniej notek. Możecie odetchnąć z ulgą :D
Mam jednak siły, by zaglądać na swoje ulubione blogi. Czasem nie jestem w stanie pisać komentarzy. Ale wszystkie wpisy budzą we mnie radość. A kiedy mi się nudzi, potrafię co kilka minut odświeżać swoją listę blogową i płakać, że nikt niczego nowego o lalkach nie dodał... Jesteście dla mnie wielkim wsparciem (i niemal motywacją) przy tym moim ciężkim niechcieju...

Tego dnia, co byłam w lesie z Topieliczką wybrałam się również z moją Tango. Bardzo chciałam się w końcu pochwalić jej słowiańskim ciuszkiem, który zrobiłam już jakiś czas temu. I wpis jest nawet gotowy, tylko tak się ociągałam, że naszła mnie ochota, by dziś zamieścić coś zupełnie innego.

Sesję wakacyjną Katniss. Mój pierwszy plener. I to telefonem. Kilka zdjęć już kiedyś pokazywałam, teraz chciałam zamieścić tu wszystko. By móc przywołać wspomnienia z tamtego przełomu ;)Chciałam też zauważyć, że w trakcie robienia sesji wcale nie było nocy. Słońce dosłownie waliło tymi swoimi promieniami. Bez zabaw w ustawieniach aparatu byłoby tak.


Ale byłam wtedy zaradna. Ho, ho, ho...
 
Czasem warto spojrzeć wstecz, żeby dostać zastrzyk energii. Pozdrawiam cieplutko :)

8 komentarzy:

 1. Piękna jest ta Twoja panna :) Jestem nią zauroczona :)))
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aż sobie wygooglowałam co to za lalka:) Jest przepiękna! Wspaniały klimat zdjęć, faktycznie wyglądają, jakbyś gdzieś weszła do dzikiej puszczy, na samym dole, gdzie już światło dociera ostatnim tchnieniem, że też mój aparat w tel tego nie potrafi, ehhh:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wygląda w tej dziczy nieskoszonej trawy :D
  I faktycznie, w miarę oglądania byłam przekonana, że noc Cię zastała przy pstrykaniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. jak zwykle - zachwyca!!!
  a kocio rozczula!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś tak mijałam obojętnie tę Katniss, a ona jest naprawdę piękna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. naprawdę to jest przepiękna! wiem, bo osobiście
   miałam jakże miłą okazję Ją pofotografować :)

   Usuń
 6. Jakaż to piękna lalka! Nie przyglądałam się jej jeszcze a warto! Cieszę się, ze ją pokazałaś. Co do telefonu, to byłaś zaradna, że ho,ho :)))

  OdpowiedzUsuń
 7. The dark hair is so beautiful and the dress with a oriental look is cute!

  OdpowiedzUsuń